

Een webshop van een gediplomeerd sommelier waar u op het gemak kunt rondneuzen in een aanbod van biologische, biodynamische en Fair Trade wijnen? Slechts één adres.Het proeven lukt nog niet helemaal digitaal maar ook daar wordt aan gewerkt.
Interview met een energiemeester, natuurgids, duurzaam bouwer en waterzuiveraar in één persoon verenigd. Dat bespaart op transportkosten. “Wat is er mis met videoconferenties? Niet modern genoeg?”
Bioklimatische architectuur maakt maximaal gebruik van het energiepotentieel van de omgeving. Zon, lucht en wind worden optimaal in het ontwerp betrokken. Ontdek de geheimen van de windtorens uit Iran en Dubai.
Onze huisarchitect onderwerpt het lastenboek van een woning op plan aan een nauwgezet onderzoek.
Lang leve het Duurzaam Bouwen. Op het domein van Kamp C staat een modelwoning die één en ander wil toelichten.
Brits journalist Tom Hodgkinson pleit voor minder werken en meer tevredenheid. Word baas over je eigen leven en vertrouw op de Voorzienigheid.
De voormalige deelstaat van Joegoslavië beschikt over een verbazingwekkende ecologische rijkdom. Wel oppassen voor beren en ringslangen.
Vijfde editie van dè gids voor de bewuste consument.
Het Instituut voor Natuur- en Bosonderzoek publiceert om de twee jaar een lijvig rapport. Voornaamste conclusie: we gaan er niet op vooruit.
Alweer een resem boeiende natuurboeken die zomaar uit de lucht komen vallen. Wat is er het lezen/aanschaffen waard?
Verbouwen zit in de lift en niet zelden krijgen gevels van huizen een nieuw uitzicht. De gevel heeft niet alleen een esthetische functie, hij beschermt het gebouw en de achterliggende constructie ook tegen de elementen.
Wie eigenaar is van een huis waarvan de buitenmuren enkel geïsoleerd zijn met een luchtspouw, kan overwegen om die spouw op te vullen met isolatiemateriaal. Waar moet je dan op letten?
Lijmen en kitten voor de doe-het-zelver.
E T 016 23 26 49